CEPDENGE

HAVA DURUMU

KIRKLARELİ DENETİMLİ SERBESTLİK MÜDÜRLÜĞÜ HABERLERİ

KIRKLARELİ CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI KORUMA KURULUN'DAN EĞİTİME DESTEK

 

           Kırklareli Cumhuriyet Başsavcılığı Koruma Kurulu Başkanlığı tarafından ihtiyaç sahibi 10 yükümlü, eski hükümlü ve mağdurun eğitim ve öğretime devam eden çocuklarına eğitim bursu desteği verilmektedir.

            18/10/2017 tarihli koruma kurulu toplantısında alınan karar kapsamında ihtiyaç sahibi  yükümlü, eski hükümlü ve mağdurlardan yüksek öğretim düzeyinde eğitim ve öğretime devam eden çocukları için aylık 500 TL, ilk, orta ve lise düzeyinde eğitim ve öğretime devam eden çocukları için aylık 300 TL eğitim bursu ödemesi yapılmaktadır.             

            Kırklareli Cumhuriyet Başsavcılığı Koruma Kurulu üye ve davetlilerinden Kırklareli Saray Bisküvi A.Ş. , Kırklareli Aldoğru Süt Ürünleri Ltd. ve Şti. , Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası, Kırklareli Ticaret Borsası, Kırklareli Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanlığı, Kırklareli Baro Başkanlığı, Kırklareli Ziraat Odası Başkanlığı, Pehlivanköy Belediye Başkanlığı, Kofçaz Belediye Başkanlığı, Halk Bank Kırklareli Şubesi, Ziraat Bankası Kırklareli Şubesi, Akbank Kırklareli Şubesi tarafından yapılan eğitim bursu ödemeleri 2017 yılı Kasım ayı ile 2018 yılı Haziran ayı arasında toplam 8 ay süre ile yapılacaktır.           

            Ayrıca 18/10/2017 tarihli koruma kurulu toplantısında alınan karar doğrultusunda eğitim bursu ödemesi yapılan ihtiyaç sahibi 10 yükümlü, eski hükümlü ve mağdura Kırklareli Kızılay Şube Başkanlığı tarafından 1’ er adet gıda yardım kolisi, 1’ er adet konserve kuşbaşı et ve 1’ er adet konserve kıyma olmak üzere gıda yardımı yapılmıştır.

 


 

                   

                                 

 

 

 

 

 

Linkler

 

 

 

 

Linkler

 

                    SİTEMİZİ

                 Kişi Ziyaret Etmiştir

 

T.C. Adalet Bakanlığı Kırklareli Denetimli Serbestlik Müdürlüğü Resmi Web Sitesi © 2017 Tüm Hakları Saklıdır.