CEPDENGE

HAVA DURUMU

TÜRKİYE İŞ KURUMU ENGELLİ ve ESKİ HÜKÜMLÜLERE YÖNELİK PROJE DESTEĞİ

         TÜRKİYE İŞ KURUMU TARAFINDAN ESKİ HÜKÜMLÜLERE YÖNELİK PROJE DESTEĞİ KAPSAMINDA      

         1-Türkiye İş Kurumu'nun Eski Hükümlülere Yönelik Proje Desteği 2016/1. Dönemi kapsamında eski hükümlü M. Ö.' nün kişisel projesi hazırlanmış ve 2015 yılı Aralık ayında Kırklareli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne sunulmuştur. Türkiye İş Kurumu Genel Müdürünün başkanlığında toplanan komisyonca değerlendirilen proje uygun bulunmuş ve onaylamıştır. Eski hükümlü M. Ö. , besi hayvancılığına dair projesi kapsamında 3 adet buzağı ve 1 adet inek alımı için toplamda 11.500 TL tutarında hibe olarak kuruluş desteği almış ve kendi işini kurmuştur.

Türkiye İş Kurumu Eski Hükümlülere Yönelik Proje Desteği-1 Türkiye İş Kurumu Eski Hükümlülere Yönelik Proje Desteği-1

 

         2-Türkiye İş Kurumu'nun Eski Hükümlülere Yönelik Proje Desteği 2017/1. Dönemi kapsamında eski hükümlüler V. I. ve E. A.’ nın kişisel projeleri hazırlanmış ve 2016 yılı Aralık ayında Kırklareli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne sunulmuştur. Türkiye İş Kurumu Genel Müdürünün başkanlığında toplanan komisyonca değerlendirilen projeler uygun bulunmuş ve onaylamıştır. Eski hükümlü V. I. besi hayvancılığına dair projesi kapsamında 3 adet buzağı ve 1 adet inek alımı için toplamda 16.000 TL, eski hükümlü E. A. ise besi hayvancılığına dair projesi kapsamında 3 adet buzağı ve 1 adet inek alımı için toplamda 15.500 TL tutarında hibe olarak kuruluş desteği almış ve kendi işlerini kurmuşlardır.      

Türkiye İş Kurumu Eski Hükümlülere Yönelik Proje Desteği-2
Türkiye İş Kurumu Eski Hükümlülere Yönelik Proje Desteği-2

 

         3-Türkiye İş Kurumu'nun Eski Hükümlülere Yönelik Proje Desteği 2017/2. Dönemi kapsamında eski hükümlü A. M.’ nin hayvancılığa dair 26.650 TL hibe desteği tutarındaki projesi hazırlanarak değerlendirilmesi için Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’ ne  sunulmuş olup; süreç devam etmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Linkler

 

 

 

 

Linkler

 

                    SİTEMİZİ

                 Kişi Ziyaret Etmiştir

 

T.C. Adalet Bakanlığı Kırklareli Denetimli Serbestlik Müdürlüğü Resmi Web Sitesi © 2017 Tüm Hakları Saklıdır.