CEPDENGE

HAVA DURUMU

TÜRKİYE İŞ KURUMU ENGELLİ ve ESKİ HÜKÜMLÜLERE YÖNELİK PROJE DESTEĞİ

         TÜRKİYE İŞ KURUMU TARAFINDAN ESKİ HÜKÜMLÜLERE YÖNELİK PROJE DESTEĞİ KAPSAMINDA YAPILAN PROJELER     

 

        PROJE 1 - Türkiye İş Kurumu'nun Eski Hükümlülere Yönelik Proje Desteği 2016/1. Dönemi kapsamında eski hükümlü M. Ö.' nün kişisel projesi hazırlanmış ve 2015 yılı Aralık ayında Kırklareli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne sunulmuştur. Türkiye İş Kurumu Genel Müdürünün başkanlığında toplanan komisyonca değerlendirilen proje uygun bulunmuş ve onaylamıştır. Eski hükümlü M. Ö. , besi hayvancılığına dair projesi kapsamında 3 adet buzağı ve 1 adet inek alımı için toplamda 11.500 TL tutarında hibe olarak kuruluş desteği almış ve kendi işini kurmuştur.

Türkiye İş Kurumu Eski Hükümlülere Yönelik Proje Desteği-1 Türkiye İş Kurumu Eski Hükümlülere Yönelik Proje Desteği-1

 

         PROJE 2 - Türkiye İş Kurumu'nun Eski Hükümlülere Yönelik Proje Desteği 2017/1. Dönemi kapsamında eski hükümlü V. I. ’ nın kişisel projesi hazırlanmış ve 2016 yılı Aralık ayında Kırklareli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne sunulmuştur. Türkiye İş Kurumu Genel Müdürünün başkanlığında toplanan komisyonca değerlendirilen proje uygun bulunmuş ve onaylamıştır. Eski hükümlü V. I. besi hayvancılığına dair projesi kapsamında 3 adet buzağı ve 1 adet inek alımı için toplamda 16.000 TL tutarında hibe olarak kuruluş desteği almış ve kendi işi kurmuştur.      

Türkiye İş Kurumu Eski Hükümlülere Yönelik Proje Desteği-2

 

         PROJE 3 - Türkiye İş Kurumu'nun Eski Hükümlülere Yönelik Proje Desteği 2017/1. Dönemi kapsamında eski hükümlü E. A.’ nın kişisel projesi hazırlanmış ve 2016 yılı Aralık ayında Kırklareli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne sunulmuştur. Türkiye İş Kurumu Genel Müdürünün başkanlığında toplanan komisyonca değerlendirilen proje uygun bulunmuş ve onaylamıştır.Eski hükümlü E. A. besi hayvancılığına dair projesi kapsamında 3 adet buzağı ve 1 adet inek alımı için toplamda 15.500 TL tutarında hibe olarak kuruluş desteği almış ve kendi işini kurmuştur.

Türkiye İş Kurumu Eski Hükümlülere Yönelik Proje Desteği-2

 

         PROJE 4 - Türkiye İş Kurumu'nun Eski Hükümlülere Yönelik Proje Desteği 2017/2. Dönemi kapsamında eski hükümlü A. M.’ nin kişisel projesi hazırlanmış ve 2017 yılı Haziran ayında Kırklareli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne sunulmuştur. Türkiye İş Kurumu Genel Müdürünün başkanlığında toplanan komisyonca değerlendirilen proje uygun bulunmuş ve onaylamıştır.Eski hükümlü A. M. besi hayvancılığına dair projesi kapsamında 3 adet Gebe Düve alımı için toplamda 26.650 TL tutarında hibe olarak kuruluş desteği almış ve kendi işini kurmuştur.

Türkiye İş Kurumu Eski Hükümlülere Yönelik Proje Desteği-1 Türkiye İş Kurumu Eski Hükümlülere Yönelik Proje Desteği-1

 

         PROJE 5 - Türkiye İş Kurumu'nun Eski Hükümlülere Yönelik Proje Desteği 2018/1. Dönemi kapsamında eski hükümlü H. Ç.’ nin hayvancılığına dair projesi kapsamında 30 adet Koyun ve 1 adet Koç alımı için toplamda 26.250 TL hibe tutarında kişisel projesi hazırlanmış ve 2017 yılı Aralık ayında Kırklareli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne sunulmuştur. Kırklareli İl İstihdam Kurulu’nda yapılan gerekli araştırma ve incelemelerin ardından proje onay için ilgili komisyona(Ankara) gönderilmiştir olup; süreç devam etmektedir.

 

         PROJE 6 - Türkiye İş Kurumu'nun Eski Hükümlülere Yönelik Proje Desteği 2018/1. Dönemi kapsamında eski hükümlü B. D.’ nin hayvancılığına dair projesi kapsamında 2 adet Gebe Düve ve 3 adet Dişi Buzağı alımı için toplamda 26.500 TL hibe tutarında kişisel projesi hazırlanmış ve 2017 yılı Aralık ayında Kırklareli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne sunulmuştur. Kırklareli İl İstihdam Kurulu’nda yapılan gerekli araştırma ve incelemelerin ardından proje onay için ilgili komisyona(Ankara) gönderilmiştir olup; süreç devam etmektedir.

         PROJE 7 - Türkiye İş Kurumu'nun Eski Hükümlülere Yönelik Proje Desteği 2018/1. Dönemi kapsamında eski hükümlü M. İ.’ nin hayvancılığına dair projesi kapsamında 4 adet Gebe Düve alımı için toplamda 26.500 TL hibe tutarında kişisel projesi hazırlanmış ve 2017 yılı Aralık ayında Kırklareli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne sunulmuştur. Kırklareli İl İstihdam Kurulu’nda yapılan gerekli araştırma ve incelemelerin ardından proje onay için ilgili komisyona(Ankara) gönderilmiştir olup; süreç devam etmektedir.

         PROJE 8 - Türkiye İş Kurumu'nun Eski Hükümlülere Yönelik Proje Desteği 2018/1. Dönemi kapsamında eski hükümlü B. C.’ nin hayvancılığına dair projesi kapsamında 29 adet Koyun ve 1 adet Koç alımı için toplamda 26.600 TL hibe tutarında kişisel projesi hazırlanmış ve 2017 yılı Aralık ayında Kırklareli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne sunulmuştur. Kırklareli İl İstihdam Kurulu’nda yapılan gerekli araştırma ve incelemelerin ardından proje onay için ilgili komisyona(Ankara) gönderilmiştir olup; süreç devam etmektedir.

         PROJE 9 - Türkiye İş Kurumu'nun Eski Hükümlülere Yönelik Proje Desteği 2018/1. Dönemi kapsamında eski hükümlü O. Ç.’ nin hayvancılığına dair projesi kapsamında 3 adet Gebe Düve alımı için toplamda 26.250 TL hibe tutarında kişisel projesi hazırlanmış ve 2017 yılı Aralık ayında Kırklareli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne sunulmuştur. Kırklareli İl İstihdam Kurulu’nda yapılan gerekli araştırma ve incelemelerin ardından proje onay için ilgili komisyona(Ankara) gönderilmiştir olup; süreç devam etmektedir.

        PROJE 10 - Türkiye İş Kurumu'nun Eski Hükümlülere Yönelik Proje Desteği 2018/1. Dönemi kapsamında eski hükümlü F. T.’ nin hayvancılığına dair projesi kapsamında 20 adet Koyun ve 1 adet Koç alımı için toplamda 26.500 TL hibe tutarında kişisel projesi hazırlanmış ve 2017 yılı Aralık ayında Kırklareli Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne sunulmuştur. Kırklareli İl İstihdam Kurulu’nda yapılan gerekli araştırma ve incelemelerin ardından proje onay için ilgili komisyona(Ankara) gönderilmiştir olup; süreç devam etmektedir.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Linkler

 

 

 

 

Linkler

 

                    SİTEMİZİ

                 Kişi Ziyaret Etmiştir

 

T.C. Adalet Bakanlığı Kırklareli Denetimli Serbestlik Müdürlüğü Resmi Web Sitesi © 2017 Tüm Hakları Saklıdır.